TRIATLON LEMBERK 11.6.2023

  terénní TRIATLON LEMBERK 

Ahoj všichni kamarádi triatlonisti a budoucí kamarádi triatlonisti, po šesti letech závodění a provozování triatlonu jsme se rozhodli, že uspořádáme vlastní závod v malebném okolí zámku Lemberk, který je situován nedaleko města Jablonné v Podještědí, ze kterého je i náš malý triatlonový klub.

Díky ochotě kamarádů z rybářského Ráje pod Lemberkem nabízíme možnost všem závodníkům přijet na místo konání závodu už v sobotu 10.6. a postavit si stan nebo zaparkovat karavan přímo v areálu konání závodu úplně ZDARMA. V areálu jsou mobilní toalety i možnost občerstvení. Milovníci rybaření si mohou samozřejmě zarybařit :-)

Pokud přijedete už v sobotu můžete si prohlédnout nejen zámek Lemberk a jeho okolí, kde se natáčela úspěšná pohádka Tajemství staré bambitky a také film Poslední aristokratka, ale také navštívit studánku svaté Zdislavy nebo město Jablonné v Podještědí, kde je  svatá Zdislava  v místní bazilice pochována.

plavec.png

Plavání

Plavání o délce 400 metrů bude probíhat ve dvou okruzích ve Dvorském rybníce. 

cyklista.png

Cyklistika

20 km cyklistiky je naplánovano do dvou desetikilometrových okruhů. Technicky jsou okruhy opravdu nenáročné, ale během každého se nastoupá okolo 200 výškových metrů

běžec.jpg

Běh

Také běh bude uskutečněn na dvou 2,5 km okruzích, protože věříme, že Vás nohy budou bolet po kole dost, je běh za odměnu témeř po rovince.

start.png

   Startovné

V ceně startovného je zahrnuta čipová časomíra, online výsledky, parkování v areálu závodu, občerstvení během závodu, finisherská medaile a polévka v cíli.

Pokud Vás napadá něco, co bychom mohli udělat lépe,

 nebo nám chcete pomoci s organizací

Ozvěte se mi